دوشنبه 9 اردیبهشت 1398  02:13 ب.ظ

زبان در کنکور سراسری علیرغم اینکه جز یکی از دروس بسیار ساده تلقی می‌شود اما تعداد کسانی که این درس را می‌توانند با درصد ۱۰۰ درصد به پایان برسانند بسیار کم و هر سال تعدادی انگشت‌شمار هستند که توانستند هنگامی که از سر جلسه کنکور بلند میشود یک درصد مطلوب را از آخرین درس دفترچه عمومی کسب کرده باشند

ما در موسسه حرف آخر به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از تجربیات کسانی که توانستند در سال های گذشته درس زبان در کنکور سراسری را ۱۰۰% بزنند آشنا شوید تا بتوانید با کمک گیری از روحیه و علم و دانش این دسته از دانش آموزان مسیر درست تری را برای موفقیت در درس زبان انگلیسی به بیمار در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما آخرین تکنیک های مطالعه این درس را آموزش دهیم .

زبان انگلیسی کنکور

اگر در درس زبان انگلیسی پایه ضعیفی دارید نگران نباشید!

با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان در مناطق دور افتاده و به دور و از هیچ گونه دسترسی به کلاس‌های کنکور و زبان هستند به جای نگرانی برای آن دسته از دانش آموزان وجود دارد تا با توجه به پایه ضعیف در درس زبان انگلیسی دارد آیا میتواند در کنکور سراسری موفق شوند یا خیر در پاسخ به سوالات این دسته از دانش آموزان باید گفت که موسسه آموزشی ارائه تکنیک های ویژه ای را برای شما آماده سازی کرده است تا بتوانید با بهره گیری از آنها از پایه0 به بالاترین حد ممکن در درس زبان کنکور سراسری دست پیدا کنید!

چه منابعی برای کسب نمره صد در این درس لازم است؟

کتاب درسی اولین و مهم ترین منبع شماست!

لازمه که بدونید در زبان انگلیسی کنکور اهمیت کتاب درسی برای طراحان کنکور در سال‌های اخیر چند برابر شده. نحوهٔ خوندن کتاب درسی باید به صورتی باشه که هم به سوالات و تمرین‌های کتاب توجه ویژه‌ای داشته باشید و هم لغات پنهان و اصطلاحات و حروف اضافهٔ واژه‌های مهم رو پیدا کنید. پس کتاب درسی تون رو زیر ذره بین قرار بدید و تمام مطالب رو مو به مو بررسی کنید.

تست‌های کنکور و کتاب‌های کمک آموزشی موسسه حرف آخر

استفاده کردن از کتابی که حاوی تست‌های کنکور سال های اخیر باشه برای موفقیت شما در این درس ضروری هست. طراحان کنکور هر ساله تست‌های زیادی رو مشابه تست‌های سال‌های قبل طرح می کنند بنابراین به سوالات کنکور سال‌های قبل در این درس توجه ویژه ای داشته باشید.

چند نکتهٔ مهم که باید به اون توجه کنید:

۱. تست‌های زیادی کار کنید تالیفی و کنکوری

۲. موضوعی کار نکنید و سعی کنید پراکنده تست بزنید.

۳. آزمون‌ها رو تحلیل کنید تا بدونید در کدام مبحث مشکل دارید. درک مطلب یا لغات یا گرامر و…

۴. بهتره که تست ها رو زمان دار کار کنید تا با شرایط جلسهٔ کنکور آشنا بشید و مهارت پیدا کنید.

منبع : harfeakhar.com


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic